FeatureWorks to dodatek do rozpoznawania operacji w plikach importowanych. I mitt job – huvudsakligen komplexa former ritade med ytor – det gäller inte. Men det finns områden, Hur: Enkla former i möbler, kämpade element, i allmänhet fasta ämnen gjorda av grundläggande operationer, där tillägget går ganska bra.

Idag kommer jag att skriva några ord om erkännandet av ark.
Pierwszym krokiem jest wybranie typu operacji – chodzi o Operacje arkusza blachy. Następnie należy wybrać ścianę nieruchomą. Jak widać zaznaczone są wszystkie operacje, natomiast nie wszystkie należą do kategorii blach.

Po przejściu dalej następuję rozpoznawanie. Jeżeli w wynikach widzisz “nierozpoznany obiekt” to należy czynność powtórzyć wybierając inną ścianę, albo użyć trybu interaktywnego wracając do poprzedniego kroku.

W omawianym przypadku wszystkie operacje zostały pomyślnie rozpoznane i zmapowane w drzewie. Zatem edycja tego modelu może przebiegać niewspółmiernie łatwiej do edycji bezpośredniej.


Men kom ihåg, że jeżeli nie zależy Ci na dostępnie do operacji składowych, to wystarczy konwersja na blachę.